SK CS 1.6 Serveri

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum

PrijemPrijem  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

Evo ovde samo par knife!!

Ići dole 
AutorPoruka
StillKiller

Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 25
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Evo ovde samo par knife!! Empty
PočaljiNaslov: Evo ovde samo par knife!!   Evo ovde samo par knife!! Icon_minitime18th Septembar 2009, 8:29 pm

To sam lepo sastavio!! xD
Nisam stavljao duplikate iako ih je bilo na desetine!! xD Osim SIRa...nisam video...!
Gavrilo, kako se ti provede pre neko vece kad popi 5 nozeva? (da se malo hvalim) Evo ovde samo par knife!! Lol
Evo ovde samo par knife!! Knifeee
Nazad na vrh Ići dole
http://skcs.forumsr.com/forum.htm
DeAtHlEsS**

DeAtHlEsS**

Broj poruka : 104
Datum upisa : 16.09.2009
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Evo ovde samo par knife!!   Evo ovde samo par knife!! Icon_minitime16th Oktobar 2009, 12:33 am

StillKiller ::
To sam lepo sastavio!! xD
Nisam stavljao duplikate iako ih je bilo na desetine!! xD Osim SIRa...nisam video...!
Gavrilo, kako se ti provede pre neko vece kad popi 5 nozeva? (da se malo hvalim) Evo ovde samo par knife!! Lol
Evo ovde samo par knife!! Knifeee

jaooooo!!bot..nadje lika afk,zakolje i slika ili pak sa noz_ultra..posle se hvali ovde na forumu.. Evo ovde samo par knife!! Lol
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller

Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 25
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

PočaljiNaslov: Re: Evo ovde samo par knife!!   Evo ovde samo par knife!! Icon_minitime16th Oktobar 2009, 12:50 am

noz_ultra?! Hoces cele SSove?! XD A i gde na noz_ultra moze da ima BELA pozadina?! :DD
Nazad na vrh Ići dole
http://skcs.forumsr.com/forum.htm
DeAtHlEsS**

DeAtHlEsS**

Broj poruka : 104
Datum upisa : 16.09.2009
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Evo ovde samo par knife!!   Evo ovde samo par knife!! Icon_minitime16th Oktobar 2009, 12:54 am

pa dobro sad..a i sta mi znace ss-ovi kad je lik na zemlji? lol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Evo ovde samo par knife!!   Evo ovde samo par knife!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Evo ovde samo par knife!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Screenshots-
Skoči na: