SK CS 1.6 Serveri

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum

PrijemPrijem  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

Dobijanje admina!!

Ići dole 
AutorPoruka
StillKiller

Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 25
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Dobijanje admina!! Empty
PočaljiNaslov: Dobijanje admina!!   Dobijanje admina!! Icon_minitime5th Oktobar 2009, 4:26 pm

Kako dobiti admina?? - za PUBLIC server....!
- Admin se moze dobiti tako sto ce prvi na ranku od danas, tj. od kada je restartovan rank do sledeceg restarta dobiti admina koji BESPLATAN, u slucaju da ne bude 1. na ranku sledeceg meseca, on GUBI admina, moze da ga produzi sa placanjem od 250din...
- Redovni igraci mogu da dobiju ali sa placanjem...od 250din!!

Kako dobiti admina?? - za CW server....!
- Admin se moze dobiti samo ako se to head admini i obicni admini dogovore ili ako neko od igraca trazi.... Taj admin kosta 150 din!!!

Uplate se vrse na sledeci nacin (za CW 150 din za PUB 250din ili kako vec, pise gore), kada uplatite ADMINA kopiju od uplatnice SKENIRATE i posaljete nekome od head admina na MSN!! Evo kako bi trebala da izgleda uplatnica:

Za dinare:

Dobijanje admina!! Uplatnicadinari

Za eure:

Dobijanje admina!! Uplatnicaeuri

Slot kosta 50 dinara... Uplata se vrsi na isti nacin samo umesto iznosa koji stoji gore staviti 50 din i umesto CS Admin staviti SLOT!!

Za vise informacija culle_makina@hotmail.com !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://skcs.forumsr.com/forum.htm
marko710

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.01.2010

Dobijanje admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijanje admina!!   Dobijanje admina!! Icon_minitime23rd Januar 2010, 12:58 pm

Ja bi zeleo da budem admin na cw serveru jel mogu da mi das broj telefona i ja da ti uplacujem 150din mesecno daj stavi ip cw servera moj nick na cs 1.6 je -[StreeT^_^GamerS]- 007 unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
marko710

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.01.2010

Dobijanje admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijanje admina!!   Dobijanje admina!! Icon_minitime23rd Januar 2010, 12:59 pm

nesto zeza nece da mi nadje na steam server cw i pub
Nazad na vrh Ići dole
Aidin

Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.12.2011

Dobijanje admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijanje admina!!   Dobijanje admina!! Icon_minitime9th Decembar 2011, 6:00 pm

jeli imate neki server los ja vam garantujem ako mi date dmina napunit cu ga na tom najlosijem
Nazad na vrh Ići dole
No admins onlline

Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.04.2014

Dobijanje admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijanje admina!!   Dobijanje admina!! Icon_minitime7th April 2014, 6:59 pm

ime kurac prezime kondom nick protiv beba  lol! 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Dobijanje admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijanje admina!!   Dobijanje admina!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Dobijanje admina!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Serveri :: Admini-
Skoči na: