SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 MightY vs bfh

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 5:41 pm

moze 1.11 oko 3 ili 4
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 5:47 pm

e mi vec imamo u 16 chasova jednu ligu Neutral a ne verujem kad bi igrali u 15 da bi stigli da zavrshimo to jer se igra bo3... mozemo igrati u drugom terminu ako ocete ali tamo negde posle 17 chasova tako neshto.... bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 7:53 pm

ae onda oko 14 00
bgt
nemozemo poslije jer imamo ligu da sudimo
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 8:11 pm

a u pm ne znam kako da se uklopimo, mi mozemo tek posle 17 chasova :S
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 8:35 pm

sta mislite ovo da pocenmo u 15 00 da ovaj mech sto igrate drugu ligu
da ja pomjerim za pola sata ? odg
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 8:43 pm

A zasto vi ne bi igrali u 19h?!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 9:13 pm

Mi imamo drugu Ligu u 16h, i ti parovi su izvuceni jos pre 7+ dana....Znaci mozemo da igramo svaki termin posle 17h...ukoliko vam odgovara neki od termina, javite i to je to...Ali javite sto pre, da bi se organizovali i za HLTV i za sve ostalo...Najveci problem je sto tamo ne daju odlaganje meceva u grupama, nego tek kad krenu eliminacije, pa ne mogu to da odlozim....Znaci birajte termin od 17h do 22h koji vama odgovara i to je to...Javite ovde na Forumu sto pre da bi znali sve...

Kao sto je rekao StillKiller igrace se na nasem serveru, dobicete IP od fijuK-a na Forumu....Wink Smile

bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime31st Oktobar 2009, 9:17 pm

P.S. Mogli ste momci bar ranije da javite, znali ste za ovakav zreb od pocetka Turnira...Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 1:07 am

Ajde ljudi izjasnjavajte se za termin please, da bi znao da organizujem sve sto treba...Ako se ne izjasnite ostaje termin za 21h sutra u nedelju (tj.danas)....poozzzz

bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 1:19 pm

Ovaj mech odigrace se na ovo serveru 212.200.163.182:27034, vreme morate shto pre da javite ili nece doci do odlaganja...
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 3:06 pm

TERMIN OSTAJE ISTI IGRAMO NA SKCS SERVERU
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 3:29 pm

jbg brate vec je sve sredjeno da se igra na MILF CW1 serveru, nemojte nas sad i vi jebavati... muchimo se ko konji da ova liga prodje super i da udovoljimo svima tako shto organizujemo drugi server koji ne laguje i HLTV STREAM sad i vi ispaljujete... shta bice sudije na serveru umesto njih cu ja pokrenuti skriptu i shta sad odma necete da igrate tu...
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 4:55 pm

kralju vidi ovo nesto nas net jebe imam kgb cw server ali mi ping na kgb serverima 1000 dok je na soluciji 40 zato zelimo da igramo na SKCS serveru
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 5:43 pm

a nama je na soluciji ping 1000 al nema veze
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 7:18 pm

Decko organizatori su rekli da igramo na MILFU i kraj...Cekamo vas tamo u 20:45....

Za sve koji hoce da gledaju LIVE STREAM, IP je :

hltv5.verygames.net:27085
...Da bi gledali prenos morate da imate novi KGB patch ili da gledate preko STEAMA..Drugacije ne moze...

Eto nadam se da ce biti puno ljudi i nadam se dobrom mecu.... MightY vs bfh Icon_biggrin pozzz

bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 8:10 pm

MOZES GA ODMAH POPUSIT MIGHTY CE DOCI NA SERVER OD LIGE TO JE SKCS TAMO CEMO BIT tako da
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 8:29 pm

IGRA SE NA NASEM CW SERVERU!!!! Znate termin i ip....

4 SK
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 9:08 pm

LOL...Vi ste svi majke mi daleko bilo....El znas sta znaci StillKiller kad se nesto potrudis da uradis, kad se iscimas i pozoves 1000+ ljudi da gleda mec i das im IP od HLTV-a i sve, i onda treba da ih ispalim ???? Ja to necu da uradim, pa makar ispali u 1/2 finalu Turnira, eto samo toliko cu da ti kazem....Znaci ukoliko si rekao nesto i obecao (A rekao si da ce da se igra na nasem serveru, naci cu ti i temu ako hoces), onda toga trebas i da se drzis, a ne da ja ispaljujem toliko ljudi zbog toga sto ti ne mozes da odlucis....Cekamo vas da nasem serveru, mogu da udju sudije na server ostali ce gledati LIVE STREAM i to je to...

bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 9:12 pm

MightY Team ::
MOZES GA ODMAH POPUSIT MIGHTY CE DOCI NA SERVER OD LIGE TO JE SKCS TAMO CEMO BIT tako da

A ti sine moj retardirani, prvo nauci da pises, i nemoj da prozivas i vredjas po Forumu, i da se pravis pametan...Ovde nije tvoja Liga u pitanju i ne mozes ti da odlucujes oko bilo cega...Ako je StillKiller prvo rekao da se igra na NASEM SERVERU, onda ce tako i da bude...A to sto si ga ti smarao (MOZDA) na MSN da se igra na SK serveru, koji nenormalno laguje i nema HLTV-a, to je druga stvar....Ja sve sto treba pitam JAVNO, ovde na Forumu, i ne treba nikoga da cimam da bi nesto uradio i postigao...
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 9:16 pm

Evo StillKiller pogledaj tvoj zadnji post (tj.zadnji post u ovom topicu), sta si rekao....

https://skcs.forumsr.com/prvi-turnir-f16/buntvsmthltv-de_dust2-t77-30.htm

Samo trazim da se to ispostuje, kad smo se vec iscimali za sve...i ispostuj toliko ljudi koji hoce da gledaju ovaj mec...Vec sam jednom skidao rezervaciju za HLTV i ukoliko to ponovo uradim necu moci da rezervisem HLTV za neki drugi put, nego moram da pravim novi nalog....Zato gospodo moja ispostujte nas trud, isto koliko i mi postujemo vas, time sto dolazimo na meceve redovno i pratimo ovaj Forum....

pozz od bfh.team-a
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 9:25 pm

Oke....momci ipak se igra gde SQUICK kaze!! Very Happy Taman me ne bilo sutra... Wink Znaci igrate na MILF CW1!! Pozzz.....ako je lik sve organizovao nek se tamo i igra!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 9:27 pm

Ukljucite HLTV i posle ga UPLAD OVDE!!! Wink Ne verujem da ce biti neko od nas organizatora na tom serveru!! Tako da kad se skupe ekipa nek se igra, i ovde HLTV da se uplad!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 9:35 pm

Ne brini dobices link od HLTV-a i to je to....Hvala sto ste izasli u susret...pozzz
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 9:43 pm

znaci necu da psujem na msnu nisam ni sa kim prico nemozemo da igramo na kgb serveru jer nama ping skace sa 50 na 1000 i to traje po 5 min
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime1st Novembar 2009, 10:43 pm

Momci iz protivnicke ekipe se nisu pojavili....Tako da je mec zavrsen pobedom bfh.team od 16:0...Evo i SS-a za dokaz :

MightY vs bfh Zkfxn7

MightY GL nadalje !


bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MightY vs bfh Empty
PočaljiNaslov: Re: MightY vs bfh   MightY vs bfh Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MightY vs bfh
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D
» orgn low igra se gdje nije predvidjeno Mighty vs bhf

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Turnir :: Prvi turnir-
Skoči na: