SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime15th Septembar 2009, 3:05 pm

Ajde bre, hvalite me!! Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Lol
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime17th Septembar 2009, 11:25 pm

Ja pohvaljujem sebe za odlican rad kao admin!! xD

Salim se....pohvaljujem DeAtHlEsS**-a za ona 2-3 banna!! I uvek je u specu, trazi citere....! Malo previse al' nema veze....! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
POWERMAN




Broj poruka : 98
Datum upisa : 15.09.2009
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Medak 3

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime18th Septembar 2009, 7:08 pm

ma gawrilo je best
Nazad na vrh Ići dole
princip!

princip!


Broj poruka : 180
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : more kad zasednem ispred PC-a ne ustajem ;)

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime18th Septembar 2009, 7:10 pm

haha da otvorim klub obozavatelja xDxDxD
usput fala aco Wink
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime18th Septembar 2009, 8:02 pm

E, majke mi, ovaj POWERMAN je cudan lik!!! On mi nesto sumnjiv u vezi Gavrila... Da ti nisi mozda zensko ili si pe*er? xD
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
POWERMAN




Broj poruka : 98
Datum upisa : 15.09.2009
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Medak 3

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime18th Septembar 2009, 10:20 pm

si ti normalan
Nazad na vrh Ići dole
POWERMAN




Broj poruka : 98
Datum upisa : 15.09.2009
Godina : 27
Lokacija : Beograd,Medak 3

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime18th Septembar 2009, 10:20 pm

ja peder mrsh
Nazad na vrh Ići dole
Michael Jackson

Michael Jackson


Broj poruka : 45
Datum upisa : 18.09.2009

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime18th Septembar 2009, 11:55 pm

Lep forum samo ste mogli malo da ga poboljsate. Misli ako treba help pitajte mene. Bar forume znam da sredjujem. Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_bounce
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime19th Septembar 2009, 1:54 am

Michael Jackson ::
Lep forum samo ste mogli malo da ga poboljsate. Misli ako treba help pitajte mene. Bar forume znam da sredjujem. Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_bounce
Forum je odlican i ne treba da ga poboljsavamo....! Ne treba nam pomoc... Wink I kakve veze ima tvoj posta sa ovom TEMOM????? :@
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
princip!

princip!


Broj poruka : 180
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : more kad zasednem ispred PC-a ne ustajem ;)

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime19th Septembar 2009, 10:53 am

psssss xDxDxD lepo se ponasaj prema musterijama, marketing je majka biznisa Wink
Nazad na vrh Ići dole
Michael Jackson

Michael Jackson


Broj poruka : 45
Datum upisa : 18.09.2009

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime19th Septembar 2009, 10:59 am

Bas nikakve veze. Ali ako hocete da znate sta je forum onda pogledajte i sami kada mi ne verujete. Inace nije moj forum: http://naissus.forumotion.com/
Tako izgleda uredjen forum preko forumationa. xD
Nazad na vrh Ići dole
princip!

princip!


Broj poruka : 180
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : more kad zasednem ispred PC-a ne ustajem ;)

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime19th Septembar 2009, 11:57 am

ja pohvaljujem urosa(stilkilera) sto nas je zarazio sa kaladontom toliko da ja pocinjem da zaostjem u skoli xD. Ubedljivo najposecenija tema na forumu
xD
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime19th Septembar 2009, 2:07 pm

Hahahha...gavri...xD A ti Michaele, poredis NAISSUS sa nasim forumom?? Ti si lik puk'o...naisuss server kao i forum postoji duze vreme, a nas server postoji tek 1-2 meseca!!! Tako da su to dva potpuno razlicita pojma!!! Ali kako hoces....
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Michael Jackson

Michael Jackson


Broj poruka : 45
Datum upisa : 18.09.2009

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime19th Septembar 2009, 8:37 pm

Nisam uopste mislio na SERVER jer ako nisi bas najboje primetio pisao sam o IZGLEDU foruma. Nauci da citas!
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime20th Septembar 2009, 12:52 am

Pa ja ti kazem zbog servera!!! Veruj mi, ako i nas server bude posecen kao njihov i budemo imali i DM i AWP i to pune servere!! I sve to....veruj da nece ostati ovaj forum...! Nego ce biti mnooooogo bolji!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Michael Jackson

Michael Jackson


Broj poruka : 45
Datum upisa : 18.09.2009

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime20th Septembar 2009, 12:03 pm

Pa oke. Onda srecno. A verujem da cete jednog dana uspeti, to je neminovno. Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime20th Septembar 2009, 2:20 pm

Tnx...mnogo!! Valjda hocemo...!
P.S. samo ako predjemo na KGB, a ne da ostanemo na soluciji... Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Michael Jackson

Michael Jackson


Broj poruka : 45
Datum upisa : 18.09.2009

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime20th Septembar 2009, 2:32 pm

xD
Nazad na vrh Ići dole
DeAtHlEsS**

DeAtHlEsS**


Broj poruka : 104
Datum upisa : 16.09.2009
Godina : 31

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime13th Oktobar 2009, 12:16 am

Hvala na pohvalama urose.. Smile dok sam ja na srv,citera nece biti..a to sto sam ponekad u spec,to je zato sto volim da jedem i gledam! Wink pozz
Nazad na vrh Ići dole
Michael Jackson

Michael Jackson


Broj poruka : 45
Datum upisa : 18.09.2009

Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime13th Oktobar 2009, 12:28 am

Ahahahahahahaha. Ovo je najludji post koji sam video. Voli da jede i gleda u specu. Ahahahahahah. Bravo majsotre. xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!   Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ovde mozete pohvaliti rad nekog od admina!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ovde se mozete zaliti na rad nekog od admina, vise zalbi i moze da ode admin!!!
» Ovde predlozite nesto u vezi servera...msm ako imate!!
» Evo ovde samo par knife!!
» Spisak admina!!
» Dobijanje admina!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Zalbe i predlozi-
Skoči na: