SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 NAGRADE BEJBE!

Ići dole 
+2
eksaL
princip!
6 posters
AutorPoruka
princip!

princip!


Broj poruka : 180
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : more kad zasednem ispred PC-a ne ustajem ;)

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime12th Oktobar 2009, 10:26 pm

1. admina na publicu dobija igrac iz pobednicke ekipe koji u finalu ima najveci broj fragova.
2. admina na CW-u dobija igrac iz gubitnicke ekipe u finalu koji ima najveci broj fragova.
3. slot na publcu dobijaju igraci koji su u polufinalu izgubili, njih 4...znaci iz jedne ekipe 2 i iz druge ekipe 2 dobijaju slot na public serveru!
Nazad na vrh Ići dole
eksaL




Broj poruka : 27
Datum upisa : 11.10.2009

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime13th Oktobar 2009, 12:14 pm

e daj niste mogli glupse da izmislite brate


mislis da cu ja da pratim u finale polufinale ili gde god ako stignem FRAGOVI `?


daj dal ima glupse ..

ko ce u finale da prati frag ?


ccccc
Nazad na vrh Ići dole
princip!

princip!


Broj poruka : 180
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : more kad zasednem ispred PC-a ne ustajem ;)

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime13th Oktobar 2009, 12:48 pm

A bre kazi ti bolje nesto ako imas predlog!
Nazad na vrh Ići dole
eksaL




Broj poruka : 27
Datum upisa : 11.10.2009

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime13th Oktobar 2009, 12:55 pm

daj admina za 1 iz clana ..


kad pobedi 1 Team izmedju igraci iz clana da se dogovore ko ce dobije admin a ne da se jure fragovi na finale ali oke

tako ce samo pokvaris finale nece niko juri fragovi za admina
Nazad na vrh Ići dole
princip!

princip!


Broj poruka : 180
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : more kad zasednem ispred PC-a ne ustajem ;)

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime13th Oktobar 2009, 1:22 pm

mislis to je samo za 1 nagradu.. a za ostale?
a ti urose(stillkileru xD) sta mislis o ovome?
Nazad na vrh Ići dole
eksaL




Broj poruka : 27
Datum upisa : 11.10.2009

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime13th Oktobar 2009, 1:25 pm

pa brate vasa stvar sve mi jedno ali mogu ti kazem


nije niko tolko lud, da juri Fragovi u finale :S

mislim iz moj team sigurno nece niko i ne verujem da ce neko drugi ... necu jurim frag da reskiram da izgubim finale ako stignem ( Very Happy ) do final uopste!


jbg bolje pobednicki clan, da dobije 1 igrac iz clana admina a ko ce da dobije to da odluce igraci clana oni neka se dogovore pa neka odluce


a za ostale nagrade sta znam :S


broj 3 nije los ...


samo 1 i 2 smeni!
Nazad na vrh Ići dole
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime14th Oktobar 2009, 4:26 pm

Bash su wam sranje nagrade..k0 je pamtan da juri Frag na Cw NAGRADE BEJBE! Icon_razz
Nazad na vrh Ići dole
DeAtHlEsS**

DeAtHlEsS**


Broj poruka : 104
Datum upisa : 16.09.2009
Godina : 31

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime14th Oktobar 2009, 4:48 pm

Ja msm da je realno da admina dobije leader pobednicke ekipe.. NAGRADE BEJBE! Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime14th Oktobar 2009, 6:12 pm

Ja se potpuno slazem da su sranje nagrade iako sam i ja ucestvovao u tome (u biranju koje ce nagrade biti) zato sad izbacujem najnovije vesti u vezi nagradi:
Admina na PUB serveru dobija jedan igrac iz POBEDNICKE ekipe...naravno, nek se ekipa dogovori kome ce da daju admina (admina ima na 2 mesec dana, u slucaju vise ZALBI na rad tog admina, admin ce mu biti uzet, ako bude sve OK moze da produzi admina ali posle ta 2 meseca ce placati, videcemo koliko..mozda neki popust Very Happy ), zatim jos 2 igraca iz te ekipe ce dobiti SLOT na PUB serveru...isto ekipa bira koja dva igraca!!! Wink Admina na CW serveru dobija jedan igrac iz ekipe koja je izgubila u finalu, a pored njih 1 igrac dobija SLOT na PUB serveru isto nek se dogovore ko ce da dobije slot!! I imace jos 2 slota, tj. 2 igraca dobijaju admina, jedan iz jedne ekipe, a drugi iz druge ekipe... Wink Nek se takodje dogovore!!! Ako bude izmena javicemo!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
k0mAr




Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.10.2009

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime16th Oktobar 2009, 11:39 pm

StillKiller ::
Ja se potpuno slazem da su sranje nagrade iako sam i ja ucestvovao u tome (u biranju koje ce nagrade biti) zato sad izbacujem najnovije vesti u vezi nagradi:
Admina na PUB serveru dobija jedan igrac iz POBEDNICKE ekipe...naravno, nek se ekipa dogovori kome ce da daju admina (admina ima na 2 mesec dana, u slucaju vise ZALBI na rad tog admina, admin ce mu biti uzet, ako bude sve OK moze da produzi admina ali posle ta 2 meseca ce placati, videcemo koliko..mozda neki popust NAGRADE BEJBE! Icon_biggrin ), zatim jos 2 igraca iz te ekipe ce dobiti SLOT na PUB serveru...isto ekipa bira koja dva igraca!!! NAGRADE BEJBE! Icon_wink Admina na CW serveru dobija jedan igrac iz ekipe koja je izgubila u finalu, a pored njih 1 igrac dobija SLOT na PUB serveru isto nek se dogovore ko ce da dobije slot!! I imace jos 2 slota, tj. 2 igraca dobijaju admina, jedan iz jedne ekipe, a drugi iz druge ekipe... NAGRADE BEJBE! Icon_wink Nek se takodje dogovore!!! Ako bude izmena javicemo!! NAGRADE BEJBE! Icon_wink
zar nije logicnije da pobjednicka ekipa odluci oce li admina na cw ili pub serveru jer mozda nekim clanovima treba server na kojem mogu igrati cw-ove a ako imaju svoj cw server uzmu admina na pub-u...
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime16th Oktobar 2009, 11:41 pm

Hmmm...pametno!! Usvaja se!!! xDD Znaci ko pobedi on bira hoce li CW ili PUB, ko izgubi, ono sto mu ostane! XD
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Sponsored content





NAGRADE BEJBE! Empty
PočaljiNaslov: Re: NAGRADE BEJBE!   NAGRADE BEJBE! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NAGRADE BEJBE!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Turnir :: Prvi turnir-
Skoči na: