SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime24th Oktobar 2009, 6:58 pm

Evo vam DEMO, demo od HLTV-a...pa lepo pogledajte ako vas interesuju citeri!!

To mozete ovde donwloadovati!! SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_biggrin

Ae komentari.. xDD
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime24th Oktobar 2009, 7:27 pm

dobar match a iducu fazu takmicenja pozajmicemo vam kgb server za ligu jer solucija previshe laga.
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime24th Oktobar 2009, 9:24 pm

Kod vas jeste bio neki jbni lag, ali evo veceras E2U vs Bleja nije uopste lagovalo...! Wink Tako da cemo i sledeci igrati kod nas!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Kremenko




Broj poruka : 17
Datum upisa : 11.10.2009

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime24th Oktobar 2009, 9:53 pm

i nije neki mec ako cemo iskreno Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
princip!

princip!


Broj poruka : 180
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : more kad zasednem ispred PC-a ne ustajem ;)

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime24th Oktobar 2009, 11:47 pm

More jeste XD
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime24th Oktobar 2009, 11:51 pm

..
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime25th Oktobar 2009, 1:39 pm

Sta bre nije...eeee, 3 mape se igrale?!?! O.o Smorio sam se za kompom gledajuci i citao kako govore da neko ima cit da ga proverimo itd...smor!!! Very Happy Ali nema veze ujedno je bilo i zanimljivo suditi takav mec!! xDD
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Montezuma




Broj poruka : 12
Datum upisa : 10.10.2009

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime25th Oktobar 2009, 1:58 pm

i jel imao neko?
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime25th Oktobar 2009, 2:03 pm

Pa nzm....ja mislim da nije, iako su dosta njih sumnjvi!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Kremenko




Broj poruka : 17
Datum upisa : 11.10.2009

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime25th Oktobar 2009, 7:12 pm

StillKiller ::
Pa nzm....ja mislim da nije, iako su dosta njih sumnjvi!! Wink



LOL OVDE SE STICE UTISAK DA SE BANUJU SAMO ONI SA SKOROM 12-0 I SLICNO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MightY Team




Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.10.2009

SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime25th Oktobar 2009, 7:39 pm

eo off topic www.mighty-clan.tk dostpini klanovi se mogu prijavit za ligu i mogu dobit msn od organizatora ove lige valjda je to stilskiler
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D   SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SKL vs MIGHTY...veliki mec!! :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MightY vs bfh
» orgn low igra se gdje nije predvidjeno Mighty vs bhf

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Turnir :: Prvi turnir-
Skoči na: