SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2

Ići dole 
+4
DeAtHlEsS**
squick
edIT
StillKiller
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 2:24 am

Eo.....ovde mozete downloadovati!! Iako su dobili(BunT) tu mapu, tj. dd2 diskvalifikacijom su pobedili MT!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 2:00 pm

ALO BRE KAKVOM DISKVALIFIKACIJOM STA PRICAS TI?
Nazad na vrh Ići dole
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 2:04 pm

ALO ZASTO SMO ISPALI STA JE OVO???NEM,OGUCE POBJEDILI SMO NA DD2 I HJA SAM OTISAO ONI SU ZVALI DRUGOG IGRACA JER SAM MORAO DA IDEM!!!TO JE VASA GRESKA JER NISTE REKLI DA SE IGRAJU 2 MAPE!!!NEMOJ ME ZAJEBAVAT UROSE LIJEPO TI KAZEM!!!OCU DA ISPRAWIS ONO MI SMO PROSLI POBJEDILI SMO DD2 I NISAM ZNAO DA SE IGRAJU 2 MAPE NISI NI REKAO ....NISAM MOGAO DA IGRAM JER JE BILO 11 H I NISAM IMAO VREMENA MORAO SAM DA IDEM!!NEMOJ ME ZAJEBAWAT MI SMO PROSLI ISPRAWI ONO VJERUJ MI UGROZIT CU TI ZIVOT ISPANEMO LI!!!
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 8:03 pm

Alo bre kome ti pretis ovde zbog jebene igrice, kad se igra zbog zabave, a ne zbog NOVCA ili zivota!!! I smanji na EDIT ta slova da ti ih ne bi ja smanjivao ili cu te bann sa foruma, to je upozorenje! Vi ste lepo ispali zato sto sa 4 igraca ne moze da se igra, cekali smo 10min da ti dodje 5 igrac, na kraju svake runde vama fali po igrac to je stvarno smetalo, svaki cas cekamo vaseg igraca!!! A da se igraju 2 mape, to pise, samo ti malo bolje procesljaj ovaj forum!! Wink I opet ti kazem da smanjis slova ili cu te bann sa foruma!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 8:06 pm

Alo slone mali nemoj da me zajebawas sta je tebi?ja moram da prelistam citaw forum radi te dvije mape jebene jel?jebem ti ligu i sve ti jebem trebao si mi reci da igraju 2 mape a ne onako da ne zajebes ...pu jadan ti tako je bilo kada ste wi igrali neznam tacno sa kim pa ste ih zeznuli na taj nacin ko sada mi.....ae jebi se tamo i ti i sve...a mogli smo igrat danas tu drugu mapu nego ti si mali domuz...koji ce uskoro...
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 8:22 pm

@ Edit : Si ti mali glup ili sta ??? Procitaj prvo lepo CEO Forum, jer ti je to duznost ako predstavljas neku ekipu i ako ucestvujes na nekom Turniru...Lik je rekao jos na pocetku da se igraju na 2 dobijene mape i rekao koje mape mogu da se biraju...A ti ako te toliko mrzi da pogledas osnovne stvari oko nekog event-a onda i ne trebas da ga igras....Znaci sledeci put prelistaj Forum, jer sto se tice ovoga za mape NISI U PRAVU !!! Za ostalo me briga nisam niti gledao mec niti me interesuje, ali za mape se znalo od pocetka Tura....BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_wink Razz

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 8:33 pm

JOJ KOJI STE WI NUBOWI......STW STE NUBOWI..I OVA LIGA JE NUBOWSKA...JER NIKO NISTA NEZNA....FORUM JE TAKO SPETLJAN DA....A TI SQUICK NEJAVLJAJ SE NUBATORU JEDAN SUTI TEBI NISTA NEPRICAM !
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 9:12 pm

edIT ::
JOJ KOJI STE WI NUBOWI......STW STE NUBOWI..I OVA LIGA JE NUBOWSKA...JER NIKO NISTA NEZNA....FORUM JE TAKO SPETLJAN DA....A TI SQUICK NEJAVLJAJ SE NUBATORU JEDAN SUTI TEBI NISTA NEPRICAM !
Nek ti bude ovo poslednja poruka sa tako VELIKIM slovima, ovde jedini koji mogu da pisu sa velikim slovima smo mi, admini i moderatori!!! Je l' ti jasno?! I da ti kazem, nije mi ni drago ni zao sto ste ispali....a sto se tice mapa imas lepo, pise, pa procitaj... Wink I nek ti bude poslednje vredjanje ili cu ti svaki post da editujem u "Bas vam je dobra liga i servrer, najbolji ste nema sta!!!" Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 11:55 pm

Pa to mozes i uradit jedino jer si nubator nesretni!!!i boss ste prosli na hilu samo nekontam kako niste disfalikovali ove sto su vas izbacili
kadaste picke
Nazad na vrh Ići dole
DeAtHlEsS**

DeAtHlEsS**


Broj poruka : 104
Datum upisa : 16.09.2009
Godina : 31

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 12:29 am

edIT ::
Pa to mozes i uradit jedino jer si nubator nesretni!!!i boss ste prosli na hilu samo nekontam kako niste disfalikovali ove sto su vas izbacili
kadaste picke

ALO BRE MAJMUNE,NEMOJ OVDE DA MI SE QRCIS!!! JEL TI JASNO?! TO STO TI NE ZNAS DA SE INFORMISES TO JE TVOJ PROBLEM! SAD SMIRI DOZIVLJAJE,AKO HOCES,AKO NECES,CAO!! POZZ
Nazad na vrh Ići dole
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 1:22 am

e bre mi sm0 ps0hten0 prs0hli swaka runda wama hwali igrac tak0 da se slazem sa sudij0m....
Nazad na vrh Ići dole
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 1:24 am

e sht0 niste stawili rezyltate born ti kill i owi drugi!!!!!ak0 nisu d0sli m igramo sa 0wima!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 1:39 am

Mitar94 ::
e sht0 niste stawili rezyltate born ti kill i owi drugi!!!!!ak0 nisu d0sli m igramo sa 0wima!!!!!!

Prvo moras da postujes svaki klan i mi nismo "ovi drugi" nego bfh.team....Wink I dosli su momci iz Born to Kill-a...Dobili smo ih 2-0 : de_dust2 16:3 i de_inferno 16:10....Server je bio ocajan zato smo slabije i odigrali....Ne razumem zasto je tesko da se nadje neki normalan server da bi se ovaj Turnir zavrsio u normalnim uslovima...Momcima iz klana Born to Kill zelim sve najbolje i GG momci, dobar otpor ste pruzili....Wink

bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
Kremenko




Broj poruka : 17
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 2:22 pm

hvala druze i ja vama zelim sve najbolje mada u dd2 smo mogli i morali bolje,na dd2 sam se zezao na tsay govorio sam "Mi ove mozemo pobjediti samo ako njima svima nestane struje Smile))" imam ja msn od fijuka pa tako dacemo igrati jos dosta cw-ova na serveru koji nelaga.Cestitam na pobjedi zasluzili ste je,nadam se da cete osvojiti pozzz od >>>Born to kill<<< Kremenko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kremenko




Broj poruka : 17
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 2:23 pm

slececi put ce biti mnogo neizvjesnije obecavam Smile))
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 4:13 pm

kremenko, fala machko Smile dacemo sve od sebe da doguramo shto dalje u ovom turniru ako uslovi i ping budu to dozvoljavali Razz dogovoricemo se za neki bo3 na mom serveru na kojem je ping da kucnem u drvo maximalno 20 Smile bogami bilo je gusto inferno svaka chast, ja sam kontao da ce te nas i reshiti realno al jbg, smanjio se ping pa sam mogao ponovo awp da koristim Smile josh jednom sa srecom u cwovima i do jaja ste ekipa. pozdrav od bfh.team kolegijuma Razz
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 6:10 pm

Moze demo sa ovog meca da se upload i da se stavi link ??? Hvala unapred !

bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 8:49 pm

Haha...koji si kralj!! Pa ovo je tema otvorena sa pocetkom da mozete da downloadujete taj DEMO!! Wink ovde
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 9:06 pm

StillKiller ::
Haha...koji si kralj!! Pa ovo je tema otvorena sa pocetkom da mozete da downloadujete taj DEMO!! BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_wink ovde

Nisi me razumeo trazio sam ti demo meca : bfh.team vs Born to Kill...lose sam ja postovao...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime27th Oktobar 2009, 11:03 pm

Jao, sorry.... xD Ja zaboravio da ga uploadujem!! Very Happy Eo sad ce.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime30th Oktobar 2009, 9:19 pm

I sam0 da znate da necem0 da igram0 na wasem servery!!!!! .!.
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime30th Oktobar 2009, 9:21 pm

alo mali nemoj da si bezobrezan to poslednje shto si napisao strpaj sebi u dupe el ti jasno ?
Nazad na vrh Ići dole
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime30th Oktobar 2009, 9:26 pm

ae bre nem0j da se kurcis prek0 neta ae da se widim0 majmune jedan bre !!!!! huligan net
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime30th Oktobar 2009, 9:32 pm

hahahaha, mali dupe sa tobom mogu da obrishem, nemoj da uzlecesh puno mogo bi josh brze da se spustish Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime30th Oktobar 2009, 9:39 pm

Mitar94 ::
ae bre nem0j da se kurcis prek0 neta ae da se widim0 majmune jedan bre !!!!! huligan net

ajde javi se kad dodjesh u novi sad da te chika mirko vodi na sladoled Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2   BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BUNTvsMT...HLTV! ;) de_dust2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» BFHvsBORNTOKILL...hltv!! :D
» FIKvsBLEJA...HLTV!!!
» Eo od E2U vs BLEJA demo od HLTV-a...! :D
» Kako aktivirati HLTV na serveru!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Turnir :: Prvi turnir-
Skoči na: