SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 bfh.team vs mT

Ići dole 
+4
edIT
Mitar94
StillKiller
squick
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime27th Oktobar 2009, 6:09 pm

Hteo bih da pitam protivnicku ekipu i organizatore da se ovaj mec pomeri za subotu....???? U petak u 21h svi izlaze u grad, a s obzirom da se igra bo3, ovaj mec ne moze da se zavrsi pre 23h....Zamolio bih organizatore, jer su sada u mogucnosti (igra se samo 1 mec dnevno), da pomere ovaj mec za subotu 16h, 17h, 18h ili 19h svejedno, kad protivnicima odgovara....Takodje TL klana (tj. ja) ne mogu da igram u petak jer se selim za Krusevac i nisam u mogucnosti da odigram taj mec (zbog neta, a i stizem u KS tek oko 23h) tako da bih vas zamolio da odlozite ovaj mec....

bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime27th Oktobar 2009, 8:47 pm

Mec moze da se odlozi, ali ako protivnicima NE odgovara ovaj termin nek se jave!! Wink I nek kazu u koliko njima odgovara?! Da znamo... (Neko normalan da trazi odlaganje vise od 1 dana pre pocetka meca Very Happy)
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 12:21 pm

Mi h0cem0 da igram0 u PETAk u 9 !!!!!kak0 tam0 lep0 pishe gg sry ni mi ne m0zem0 u sub0ty...... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 12:37 pm

H0cu sam0 da kazem da se nadje neki server k0ji ne laga i da stawe IP tam0 da widim0 da p0sle ne bude nesht0!!!!
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 2:58 pm

LOL koja paljevina....Smesno....Ako hoces na takav nacin da prodjes tardu, onda nemoj ni da igras CS, ako se plasis da odigras mec sa nama i hoces da prodjes na DW....Kakvih sve botova ima strasno...Dali smo vam da birate termin u subotu i tebi ni jedan ne odgovara...??? WTF?! A da, pa ti si seljak pa moras da kopas ceo dan na njivi i nemas vremena za CS....tards !
Nazad na vrh Ići dole
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 3:52 pm

squick ae ne seri retardu mozda nije tu u subotu a ti igraj kada treba da se igra i ne seri mozda trebas u petak kopat citaw dan pa nemozes jel to?
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 4:14 pm

edIT ::
squick ae ne seri retardu mozda nije tu u subotu a ti igraj kada treba da se igra i ne seri mozda trebas u petak kopat citaw dan pa nemozes jel to?

edit ti si zapravo ko ? :S bfh.team vs mT Lol
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 4:17 pm

Au da, pa ti si drveni advokat koji je ispao u 1.kolu, i jos ne zna da cita (prvi post)....:S
Nazad na vrh Ići dole
Kremenko




Broj poruka : 17
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 5:42 pm

hahahaha...edit stvarno sta se ti mjesas oko toga kad ce oni igrati....al jbt petak u 9 pa jel ti imas 12 god pa ne izlazis nigdje???
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 5:46 pm

Izgleda buraz da ima...Wink Nego totalno je nebitan lik....Wink Ne shvata da je petak vece i da ce ljudi da se spremaju i da idu u grad malo, jer je vikend i sve...Cele nedelje cekaju vikend i sada da ne izadju...I ne vidim sta je problem da se mec pomeri za subotu popodne, protivnici birajte termin koji vama odgovara i to je to....Mislim da je pametnije da se sloze i da to odigramo kako treba...
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 6:05 pm

nemoj tako, mitar oce da prodje dalje pa im najvishe odgovara da ne igraju protiv nas, tj da mi ne dodjemo Razz KK evo ovako cemo, ako ste vec toliki papci da necete da odlozite mech vec da prodjete na kvarnjaka, ja cu u petak sakupiti ekipu od koje cete chupati kosu jer necu da nam propadne ova liga zbog nekog malog nolifera koji ceo dan sedi kuci i uchi da igra kantere, a ako odlozite onda cemo fino u subotu kad god lepo odigrata na mom serveru na kojem je latency 20 i ms 10 ako organizacija to odobri i to je to...

fala cao zdravo... bfh.team
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 9:06 pm

Odobravamo da se tu odigra mec... bfh.team vs mT Icon_wink A sto se tice meca za petak, ODLOZEN JE ZA SUBOTU!!!!!

4ME xDD

Termin nek biraju!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime28th Oktobar 2009, 10:07 pm

Zahvaljujem buraz najlepse...Neka biraju termin i neka jave do sutra kada im odgovara, da bi se mi organizovali....Hvala jos jednom organizatorima sto su nam izasli u susret, necemo da vas razocaramo....bfh.team vs mT Icon_wink Veliki pozz za vas...bfh.team vs mT Icon_wink

P.S. IP servera gde ce da se igra javicemo momcima cim udju na vas CW server...Znaci samo cemo posle da predjemo na nas server i to je to...Ali ostavicemo za svaki slucaj i IP ovde na Forumu, da ne bude posle da nisu znali...bfh.team vs mT Icon_wink A da, da ne zaborave da je jedno 1/2 finale u subotu u 21h, tako da moramo da zavrsimo mec do tada, tj. mec mora da pocne najkasnije u 19h ili neki termin pre toga...Eto to je to....Wink
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 1:23 am

Ma mozete i ovde napisati ip od tog vaseg servera... Wink Jer nas CW server je pao!! Sad Nzm sta mu je...
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 1:24 am

212.200.163.182:27034 Milf CW1
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 1:41 pm

Okeee..... Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 3:59 pm

Buraz ajde molim te ti odredi termin i to je to...Vidis da ovih nema da se jave...Kazi ti u koliko sati igramo i to je to...16h, 17h, 18h ili 19h svejedno...Samo da kazem da ce ovaj mec moci da se gleda uzivo, jer ce biti pozvan HLTV preko koga ce se gledati mec uzivo i snimati mec...IP od HLTV-a za LIVE pracenje meca ce biti okacen na ovom Forumu, na dan meca...Znaci u subotu pre podne, ocekujte IP na kome cete moci uzivo da pratite mec...Wink Wink Wink

Eto toliko od nas...javite samo za termin jer je mnogo vazno...

pozz od bfh.team-a....
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 6:11 pm

Posto smo mi organizatori, pretrpani drugim ligama u subotu... bfh.team vs mT Icon_biggrin Igracete...cek da vidim u rokovniku!! bfh.team vs mT Icon_biggrin U 19h...ja necu moci da pratim mec... bfh.team vs mT Icon_sad Ali cu pogledati posle HLTV koji cete uploadovati OVDE!! bfh.team vs mT Icon_wink

Znaci u 19h u subotu, tj. sutra cete igrati!!!

EDIT: Ovo je 1000post na serveru!! Very Happy TO MORA DA SE ZALIJE! Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 6:48 pm

squick ::
Au da, pa ti si drveni advokat koji je ispao u 1.kolu, i jos ne zna da cita (prvi post)....:S

squick nube glupi ispali smo na hilu inace bi was razwalili da smo se sastali ako oces odma sutra u 8 h cw protiw nas da dobijete po guzi.!uzivljeni glupane u cs idi jebi se sa botom!
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 7:17 pm

ediT vidim rechnik ti proshiren na 3 rechi od kojih su 2 psovke i treca rech bot... onda samim tim mogu da zamislim da imash 2 godine i da se i dalje igrash sa testisima kako svojim tako tudjim Razz cuti tamo ne prozivaj i budi dobar Smile
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 8:04 pm

StillKiller ::
Posto smo mi organizatori, pretrpani drugim ligama u subotu... bfh.team vs mT Icon_biggrin Igracete...cek da vidim u rokovniku!! bfh.team vs mT Icon_biggrin U 19h...ja necu moci da pratim mec... bfh.team vs mT Icon_sad Ali cu pogledati posle HLTV koji cete uploadovati OVDE!! bfh.team vs mT Icon_wink

Znaci u 19h u subotu, tj. sutra cete igrati!!!

EDIT: Ovo je 1000post na serveru!! bfh.team vs mT Icon_biggrin TO MORA DA SE ZALIJE! bfh.team vs mT Icon_wink

EDIT : Znaci u 19h u subotu, tj. PREKOSUTRA cete igrati!!!

hehe, malo si pogresio ali nije problem...Znaci protivnici cekamo vas u SUBOTU u 19h na nasem serveru 212.200.163.182:27034 MILF CW...Bice obezbedjen HLTV i sve, a i drugi ce moci da gledaju mec ukoliko zele, jer ce biti i LIVE STREAM...IP za prenos cete dobiti na Forumu u subotu do 14h najkasnije....

bfh.team


Poslednji izmenio squick dana 29th Oktobar 2009, 8:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
squick




Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 8:06 pm

edIT ::
squick ::
Au da, pa ti si drveni advokat koji je ispao u 1.kolu, i jos ne zna da cita (prvi post)....:S

squick nube glupi ispali smo na hilu inace bi was razwalili da smo se sastali ako oces odma sutra u 8 h cw protiw nas da dobijete po guzi.!uzivljeni glupane u cs idi jebi se sa botom!

Sine prvo nauci koliko godina imas, a nakon toga nauci da pises jer to jos uvek ne znas...A sto se CS-a tice, kad ti budes u zivotu postigao u CS-u ono sto sam ja, onda mozes da mi se obratis...Do tada STFU !!!
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 8:27 pm

Brv.. Very Happy Nisam video ovaj post da ga malo EDIT, ali si mu lepo rekao, pa necu!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
nina




Broj poruka : 9
Datum upisa : 29.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime29th Oktobar 2009, 10:27 pm

squick ::
StillKiller ::
Posto smo mi organizatori, pretrpani drugim ligama u subotu... bfh.team vs mT Icon_biggrin Igracete...cek da vidim u rokovniku!! bfh.team vs mT Icon_biggrin U 19h...ja necu moci da pratim mec... bfh.team vs mT Icon_sad Ali cu pogledati posle HLTV koji cete uploadovati OVDE!! bfh.team vs mT Icon_wink

Znaci u 19h u subotu, tj. sutra cete igrati!!!

EDIT: Ovo je 1000post na serveru!! bfh.team vs mT Icon_biggrin TO MORA DA SE ZALIJE! bfh.team vs mT Icon_wink

EDIT : Znaci u 19h u subotu, tj. PREKOSUTRA cete igrati!!!

hehe, malo si pogresio ali nije problem...Znaci protivnici cekamo vas u SUBOTU u 19h na nasem serveru 212.200.163.182:27034 MILF CW...Bice obezbedjen HLTV i sve, a i drugi ce moci da gledaju mec ukoliko zele, jer ce biti i LIVE STREAM...IP za prenos cete dobiti na Forumu u subotu do 14h najkasnije....

bfh.team

toooo xD...momcima iz bfh hvala puno...ovo ne propustam:)))
SRECNO Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime30th Oktobar 2009, 9:11 pm

e bre necem0 mi u subity PICKE jedne namern0 0dlazete smradowi jedni serem wam se u 4um i swe n00bs b0tardi jedni gl00pi!!!!!!!!! ak0 ste stwili PETAK 0nda igram0 u PeTAk!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





bfh.team vs mT Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
bfh.team vs mT
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» FIK Vs bfh.team
» pureGAIN team
» Prijavljivanje ekipa!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Turnir :: Prvi turnir-
Skoči na: