SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 bfh.team vs mT

Ići dole 
+4
edIT
Mitar94
StillKiller
squick
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime30th Oktobar 2009, 9:25 pm

lol namerno odlazemo, slushaj ti mali no liferu, nemoj da prozivash tu, pishe ti lepo da se mech igra 31-og u 19 chasova i kraj priche... mi smo trazili odlaganje mecha 3 dana ranije tako da psssst...
Nazad na vrh Ići dole
Luka




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.10.2009

bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime30th Oktobar 2009, 11:23 pm

Mitar94 ::
e bre necem0 mi u subity PICKE jedne namern0 0dlazete smradowi jedni serem wam se u 4um i swe n00bs b0tardi jedni gl00pi!!!!!!!!! ak0 ste stwili PETAK 0nda igram0 u PeTAk!!!!!
Kakvi su ti to hijeroglifi?
Idi do mame da te nauci da pises pa se onda javi na forum.Sta ti je ovo 0 00 w .. ?
I prekini da vredjas ovde, na vreme je odlozen mec stvarno niko normalan nece da igra u petak uvece.

Ajd pozdrav i lep provod svima veceras... Very Happy (bez mnogo alkohola xD)
Nazad na vrh Ići dole
Mitar94




Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime31st Oktobar 2009, 1:14 am

l0..botardi gl00pi!!!! .!.
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime31st Oktobar 2009, 1:40 am

kao shto sam vec rekao to poslednje mozesh da trpash sebi u dupe ili u usta, ne znam shta vishe preferirash...
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime31st Oktobar 2009, 12:15 pm

POSLEDNJA OPOMENA PRED BANN MITRE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
edIT




Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009

bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime31st Oktobar 2009, 12:22 pm

squick.ae mali govnaru ne mlati ti znas koje sam godiste fijuk isto nemoj da mlatis gluposti slone jedaN!!!squick bratE ti si utripowan u cs i da mi kazes da necu postici ko i ti???haha.pa jadan idi lijeci se trazi nesto zensko ne samo cw ove...urose edituj radi sta oces jebe mi se jes cuo?
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime31st Oktobar 2009, 12:22 pm

DECKO, MITAR, zbog tvoej kulture bicete DISKVALIFIKOVANI I BANOVANI SA FORUMA!!!! Izvini squick sto si sve sredio za taj mec, ali decku nije dobro i NE MOZE ON OVDE DA VREDJA KOGA HOCE!!!! Jasno?! Jbg.....tog meca NEMAAAA!!! NECE BITI! JER SU POBEDILI bfh PA TI VREDJAJ I DALJE!!!!!!! Popio je banncic...nubara!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Sponsored content





bfh.team vs mT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: bfh.team vs mT   bfh.team vs mT - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
bfh.team vs mT
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» FIK Vs bfh.team
» pureGAIN team
» Prijavljivanje ekipa!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Turnir :: Prvi turnir-
Skoči na: