SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
SK CS 1.6 Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SK CS 1.6 Serveri

Nasi serveri i forum
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bleja vs Delirium ss-ovi

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
determinator




Broj poruka : 9
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 12:10 am

Bleja vs Delirium ss-ovi E8ve61
Bleja vs Delirium ss-ovi 15xsml1
Bleja vs Delirium ss-ovi Euiikw
Bleja vs Delirium ss-ovi 1z6uqfp
Bleja vs Delirium ss-ovi 1z4j2nb


rezultati :
dust2 16-3
inferno 16-4

p.s. igralo se na delirium cw-u momci su izasli u susret hvala im Smile
Nazad na vrh Ići dole
Montezuma




Broj poruka : 12
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 12:35 am

demoe trazimo, kao sto smo se dogovorili... bez toga pada sve u vodu, znate i sami...
Nazad na vrh Ići dole
determinator




Broj poruka : 9
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 4:45 pm

Demo ima samo od pstt-a...Svi smo igrali iz igraonice iz lana i niko drugi nema demo osim njega...A to je vasa greska...Demo zauzima 65 mb i mozete ga dobiti...sto se nas tice,mozemo i iz lana da igramo,posto si ti iz Pazove...
Nazad na vrh Ići dole
fijuK




Broj poruka : 54
Datum upisa : 09.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 5:20 pm

kakav je to demo koji zauzima 65 mb :S
Nazad na vrh Ići dole
determinator




Broj poruka : 9
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 5:22 pm

Brate,ja ti posaljem,pa vidi Very Happy I skorz nije u redu od organizatora sto su nas onako izradili...
Nazad na vrh Ići dole
Montezuma




Broj poruka : 12
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 5:33 pm

demo 65 mb? nemoj me zezati...
kako da on ima a ostali nemaju i kako to moze biti nasa greska? lol

a sto se tice i admina za izradjivanje to ne da nije u redu, nego je krajnje bezobrazno...
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 6:14 pm

Ja stvarno ne znam sta se dogodilo na mecu, ali sam se iskreno nadao da cete ukljuciti HLTV i piciti....ja nisam bio kuci (ne planirano) i nisam pratio mec!!! Jbg...a to za demo.....to je ne moguce!!! Wink Tako da se resite...ako je BLEJA dobija, dobila je i stavljam sad na zreb! xD
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
determinator




Broj poruka : 9
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 6:20 pm

Ja imam demo od numero_una ekipe e2u..i taj demo zauzima 78 mb,ja vam lepo dam,pa vidite...Montezuma,sam znas da za inferno niste snimali demo,sam nisi znao da li se snima ili ne...A ovi moji su rekli,da dodjete slobodno u lan,pa cemo videti...Demo toliko zauzima,zato sto nije upakovan...
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 6:23 pm

Jbt...moj svaki demo zauzima oko 20Mb (nije ripovan), ne kapiram kako je to moguce da zauzima toliko, ali nema veze!!! Jbt, pa sto nije bio ukljucen HLTV...eto sta se dogodi kad nisam samo par sati za kompom... :'(
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
xpc




Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 7:10 pm

"Montezuma"]demoe trazimo, kao sto smo se dogovorili... bez toga pada sve u vodu, znate i sami...

Sta je picke Kurac Izgubili su DeLiRiuM Tako Vi Treba NemajuNishta Bleja Botovi
Nazad na vrh Ići dole
Montezuma




Broj poruka : 12
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 7:34 pm

momci moji kako nije jasno da ako je jedan demo snimljen svako mora da ima???

hltv nije ukljucen killeru, jer vas server nije radio pa je igrano na nasem... mi hltv nemamo...

a nisam hteo nisrta da komentarisem o citu... ali izvinite nas 4glory pobedi 16-9 a ne bleja... zato i ne smeju da daju demoe... znate i sami da skripta sama snima svaki demo...

to za lan je ne izvodljivo jer smo mi iz cele srbije kao sto sam rekao...

moze da se igra mec na vasem serveru sa sve hltv-om... ili da oni daju demoe... posto ovako nije validno... kao sto znate i sami...
Nazad na vrh Ići dole
StillKiller




Broj poruka : 332
Datum upisa : 12.09.2009
Godina : 30
Lokacija : Omg....KOMP (moj krs xD) , neki beli sto sa nekim knjigama!! :D I nekad stoni tenis!! :D

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime29th Oktobar 2009, 7:56 pm

HLTV ima svako!! Nego sto ti ne znas da ukljucis i sto te mrzelo da pogledas u TUTORIJALI na nasem forumu kako se aktivira HLTV!! Zavisi skripta ne snima svaki deo u slucaju da kad se kuca "amx_match2 mr15 esl" tada ne snima, ali ako se kuca "amx_match2 mr15 esl RECDEMO" onda snima!
Nazad na vrh Ići dole
https://skcs.forumsr.com/forum.htm
Montezuma




Broj poruka : 12
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime30th Oktobar 2009, 1:13 pm

nije moja obaveza da znam da pustam nikakav hltv...nisam ja organizovao turnir... niti cu, tako da mi hltv ne treba...
to sto vi ne mozete da se pojavite u vreme kad se igra match isto nije moj problem...
jos ispadnem kriv kad hocu da pomognem...
a ovo drugo je snimljeno...

a isto imam informaciju od jednog igraca iz protivnicke ekipe da ima demo... to mi je rekao, jer se znamo... pa nek izvole gospoda nek okace...
Nazad na vrh Ići dole
determinator




Broj poruka : 9
Datum upisa : 10.10.2009

Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime31st Oktobar 2009, 7:30 pm

Ko ti je to rekao,Rude mozda,jel njega fazon znas,pa ne znas...Ako uopste znas dobre igrace iz pazove,posto si ti odatle...Imena popput Rudeta,Zoleta,Pajketa i Gozie-a dovoljno govore...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bleja vs Delirium ss-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Bleja vs Delirium ss-ovi   Bleja vs Delirium ss-ovi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bleja vs Delirium ss-ovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bleja VS Delirium.....
» Eo od E2U vs BLEJA demo od HLTV-a...! :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SK CS 1.6 Serveri :: Counter Strike :: Turnir :: Prvi turnir-
Skoči na: